به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
کد خبر: ۱۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۲

به گزارش روش نیوز به نقل از آفتاب ایلام؛ بازداشت دکتر حسن عباسی ریاست مرکز دکترینال و شخصیت های تاثیر گذار علمی این روز ها حواشی بسیاری را در کشور ایجاد کرده است.

علیرضا فرساد؛فعال سیاسی اصولگرا در رابطه با مسئله دستگیری دکتر حسن عباسی در گفت و گو با خبرنگار آفتاب ایلام گفت:وقتی این خبر را شنیدم بسیار تعجب کردم که عمری تلاش و زحمت برادر و استاد عزیزمان جناب عباسی را بعضی دوستان ندیدند و تنها به همان یک دقیقه سخنرانی تقطیع شده ایشان استناد کرده و این بزرگوار را بازداشت کردند.پس جایگاه آزادی بیان و اندیشه کجاست؟ در این کشور بعضی هستند که میگویند اسرائیل را به رسمیت میشناسم و تفکر غرب را در کشور پیاده میکنند و فعال سیاسی هم نامیده میشوند و کسی با آنها کاری ندارد حالا یک انقلابی و شخصی که سالهاست با سخنرانی خود به تقویت جبهه انقلاب میپردازد باید به خاطر یک دقیقه بازداشت شود.

وی با اشاره به تبعات سلیقه ای عمل کردن در کشور گفت:نباید برای برخورد با اشتباه سلیقه ای عمل کرد.همین امروز صبح نشریه یالثارات با وجود اینکه توقیف قانونی شده بود منتشر شد,چرا باید کسی بر تخلف خود اصرار بورزد و با او برخورد قاطع نشود و با شخصیتی مانند حسن عباسی که نامه ای در جهت عذر خواهی به فرماندهی محترم ارتش نیز دادند برخورد شود؟

این فعال اصولگرا تاکیید کرد:پخش این فیلم در این برهه از زمان بی تردید برنامه ریزی شده و از روی اهداف خاصی بود زیرا این سخن برادر عزیزمان برای ۶ سال پیش بوده است و حال که عذر خواهی کردند باید با رافت برخورد شود.اما عده ای در حال ایجاد تشنج در کشور هستند و بدون مجوز قانونی نشریه خود را منتشر میکنند و باز هم مطلبی برای تشدید بیشتر حرف بی مربوط قبلی خود مینویسند و با آنها برخورد قاطع نمیشود.

فرساد در ادامه افزود:امروز بسیاری فهمیدند که قانون با کسی تعارف ندارد و اصولگرا و اصلاح طلب در نزد قانون فرقی نمیکند اما برخورد سلیقه ای بی تردید برای کشور هزینه آفرین خواهد شد زیرا باید با کسانی که به دنبال بر هم زدن فضای کشور هستند برخورد قاطع بشود.

مخاطبین محترم
۱) روش نیوز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: