به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
کد خبر: ۱۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۴
به گزارش روش نیوز، مهمترین بخش های خطبه های آیت الله سید احمد علم الهدی در نمازجمعه امروز مشهد به این شرح است:

کدام عزت در نتیجه برجام حاصل شده است؟ 
 
- آیت‌الله علم‌الهدی تصریح کرد: این آقای ساده‌لوح می‌گوید «ما با برجام عزت پیدا کردیم»! چه عزتی؟

-  این‌که شرکت مدلینگ ایتالیایی بیاید دختران و زنان‌تان را هرزه کند، جوانان‌تان را فاسد کند و این‌جا را بازار ترویج جنس‌های بنجل‌شان قرار دهد، این واقعا عزت است؟ این عزتی است که در برجام پیش بردید؟ چرا این دستگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان عظیم خارجی حاضر نیستند بیایند این‌جا سرمایه‌گاری کرده و بیایند این‌جا به شما جنس تحویل دهند؟ 

-چرا ورود کالاهای الکترونیک به داخل کشور نه تنها آزاد نیست، بلکه اگر کشتی‌اش را روی موج‌های دریا هم ببینند، (آن را) می‌زنند؟ این عزت است؟ بعد می‌گویند «ما عزت پیدا کردیم» و نتیجه برجام شد این عزت. این عزت شد؟

- تشیع پیرو ولی فقیه جهان را آماده ظهور امام زمان کرده و لرزه به جان استکبار می اندازد 

- دشمن تشیع امام زمانی را سرکوب می‌کند 
 تشیع پیرو ولی فقیه دست استکبار را از سر مسلمانان قطع می‌کند 
 
- راهبردهای ولی فقیه هیچ‌گاه تابع احساسات نیست 
 
- ولی فقیه در حرف، رهنمود و راهبردش نه احساسات دارد، نه تندی دارد، نه گرمی و آتشی دارد؛ (بلکه حرف ولی فقیه) همیشه در راستای مصالح مردم، تأمین سعادت مردم و مدیریت زندگی اقتصادی و سیاسی مردم است. عصبانی نمی‌شود.

- این که مقام معظم رهبری دو روز پیش فرمودند «کالای قاچاق را مقابل چشم خود قاچاق‌چی آتش بزنید، این عصبانیتِ از روی احساسات و تندگویی و تندسرایی از مقام معظم رهبری نبود؛ (بلکه) یک دستور ملاک‌دار بود 

- ادعای «برقراری روابط اقتصادی میان ایران و غرب در اثر موفقیت برجام» مردود است.

- این مملکت 80 میلیون انسان بازار دارد؛ بعد به ما می‌گویند «خارجی‌ها به خاطر برجام آمده‌اند» و از آمدن آن‌ها استقبال می‌کنند یعنی چه خارجی‌ها آمدند؟ بازار 80 میلیونی را همه می‌خواهند تصرف و تصاحب کنند، منتهی آن‌ها می‌خواهند به‌گونه‌ای تصاحب کنند که این بازار را بازار جنس بنجل‌شان قرار دهند. 

-  شرکت مدلینگ ایتالیایی می‌آید در بازار ما سرمایه‌گذاری کند، ده‌ها و صدها فروشگاه مدلینگ درست کند،  فرهنگ کشور ما را به هم بزند، جوانان ما را از بین ببرد، زنان ما را فاسد کند، جیبش را پر پول کند و از این مملکت برود و این بازار 80 میلیونی را تصرف کند. مسلما شرکت مدلینگ ایتالیایی می‌آید. اما آیا حاضرند یک پیچ و مهره از دستگاه‌های الکترونیکی‌شان را به شما بفروشند؟ حتی حاضر نیستند نیازهای لوازم پزشکی را در این مملکت برآورده کنند و به ما لوازم پزشکی مورد ضرورت‌مان را بفروشند که نکند از پیچ و مهره و دستگاه الکترونیکی آن‌ها ما  در جریان دیگری استفاده کنیم. 
مخاطبین محترم
۱) روش نیوز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: