به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
کد خبر: ۱۸۴۵
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۱
یادداشت/علیرضا فرساد
اینها بخش کوچکی از یک اصلاح طلبی بی شمار بود.آن کسی که این اصلاحات را انجام داده است بزرگ مرد اصلاح طلبی دکتر احمدی نژاد است.حال اصلاح طلبان از کدام اصلاحات سخن میگویند؟ شما چه چیزی را اصلاح کردید؟

به گزارش روش نیوز؛ اصلاح طلبی جمله ای است که این روزها زیاد به گوشتان میخورد.اما آنچه که بسیار حائز اهمیت است این است که وقتی حتی به کودکی میگویید اصلاحات اولین سوالی که در ذهنش نقش میبندد این است که به دنبال اصلاح چه چیزی هستید.

جریان سیاسی اصلاح طلبان در ایران بدترین نام را برای خود انتخاب کرده اند زیرا مشی سیاسی آنها با اصلاح طبی هیچ سنخیتی ندارد.خوب است بزرگان این جریان سیاسی در نشستی هم اندیشی کنند که اصلاح طلبان به دنبال اصلاح چه چیزی هستند و تا به امروز در چه حوزه هایی توانسته اند اصلاحاتی انجام دهند.تجربه نشان داده است که این جریان سیاسی در دو دهه گذشته تنها به دنبال اصلاحاتی در مسئله ولایت فقیه بوده است و ایجاد فتنه در سال 88 و 78 قصد بر آسیب بر نظام را داشت و بسیاری از شخصیت های تاثیرگذار این جریان روانه زندان شدند.

همه پیامبران و ائمه معصومین ما به دنبال اصلاحات بودند و ما نیز به دنبال اصلاح بسیاری از امور در کشور هستیم اما آنچه مهم است کسانی که مدعی اصلاح طلبی هستند تا امروز چه اصلاحات درستی را انجام دادند؟

آیا رییس جمهوری که در کشور بیگانه به زنان جوانان دست میدهد میتواند نامی از اصلاحات بزند؟آیا کسانی که وزیر فرهنگ و ارشادشان از کشور فرار مینماید میتوانند مدعی اصلاحات در امور اداری شوند؟آیا کسانی که مشاور رییس جمهورشان در رسانه بیگانه کشف حجاب مینماید میتوانند ادعای اصلاحات فرهنگی نمایند؟

به راستی بعد از تفکر در این مسائل اصلی ترین سوال جدیدی که برای ما مطرح میشود این است که پس اصلاح طلب کیست؟

اصلاح طلب کسی است که صنعت هسته ای مرده ایران را تحویل میگیرد و آن را تبدیل به یکی از برترین کشورهای دارنده این صنعت در جهان مینماید،اصلاح طلب کسی است که دیپلماسی ترس و ذلت روبروی استکبار را تبدیل به دیپلماسی مقابله و عزت مینماید،اصلاح طلب کسی است که میتواند ارزش بازار بورس و فرابورس را 9برابر افزایش دهد،اصلاح طلب کسی است که میتواند جایگاه جهانی ایران از نظر تعداد مقالات را از 29 به 8 برساند،اصلاح طلب کسی است که میتواند اماکن ورزشی را در ایران دوبرابر نماید,اصلاح طلب کسی است که جایگاه ایران در المپیک بزرگترین رویداد ورزشی جهان را با 36 پله سعود همراه میسازد,اصلاح طلب کسی است که به اصلاح نظام سرمایه داری پرداخته و مستضعفین را به کار در حکومت میگمارد،اصلاح طلب کسی است که نا عدالتی دولت های پیشین را اصلاح کرده و یارانه مردم را به صورت عادلانه به آنها پرداخت میکند،اصلاح طلب کسی است که واردات بنزین در کشور را به صفر میرساند,اصلاح طلب کسی است که دست مردم را میبوسد نه انتظار دارد که مردم دستش را ببوسند,اصلاح طلب کسی است که میگوید تار مویی از رهبرم را به همه عالم نمیدهم.

آری,اینها بخش کوچکی از یک اصلاح طلبی بی شمار بود.آن کسی که این اصلاحات را انجام داده است بزرگ مرد اصلاح طلبی دکتر احمدی نژاد است.حال اصلاح طلبان از کدام اصلاحات سخن میگویند؟ شما چه چیزی را اصلاح کردید؟

تا امروز در این کشور در هر نقطه ای که شما بحران آفریدید احمدی نژاد آنجا را اصلاح کرد,هر جا که خرابکاری کردید اصلاح به عهده آن بود.اصلاح طلبان باید نام جریان سیاسی خود را عوض کنند زیرا این نام هیچ ارتباطی به خط و مشی فکری آنان ندارد و سابقه این جریان بازی در زمین غرب و اقدام علیه امنیت ملی بوده است و جز بحران آفرینی برای کشور خدمتی نداشته است.

 

 

مخاطبین محترم
۱) روش نیوز، نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۵) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: